Technologie proekologiczne

dla nowoczesnego gospodarstwa domowego

Nowocześnie, ekologicznie i tanio

GreenTerm to młoda, nowoczesna, intensywnie rozwijająca się firma. Założycielem jest Łukasz Głowacki – absolwent SGGW na kierunku finanse i rachunkowość.

Impulsem do założenia firmy była pasja do budownictwa, elektroniki, automatyki oraz świadomość i chęć dbania o środowisko. Z powyższych zamiłowań oraz ambicji zawodowych zrodził się pomysł stworzenia firmy, która mogłaby, choć w małym stopniu, wpływać na ochronę klimatu NASZEJ ZIEMI poprzez promowanie najnowszych technologii proekologicznych, które w stosunku do obecnie powszechnie stosowanych rozwiązań są dużo tańsze w użytkowaniu.

Mimo, że oficjalnie jesteśmy na rynku od niedawna to nasz upór w działaniu, nieustanna chęć poszerzania wiedzy, staranność oraz ambicja bycia prawdziwymi zawodowcami w swoim fachu klasyfikują naszą firmę w czołówce najlepszych firm w kraju.

Jeśli chciałbyś poznać i przekonać się osobiście do nas, a także poznać naszą filozofię "nowocześnie, ekologicznie i tanio" to zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że po spotkaniu z naszą rodziną GreenTerm zmienicie swoje podejście do najnowszych rozwiązań związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją… i to z korzyścią dla WAS.

Czekamy na Was, do zobaczenia!

Wzrost sprzedaży
%
w 2019 roku
Ponad
instalacji zrealizowanych z sukcesem
daikin-logo2

Autoryzowany dealer marki

Greenterm jest autoryzowanym dealerem i serwisem jednej z najbardziej znanych i szanowanych marek  na świecie o bogatej ofercie urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych – DAIKIN.

Ponad 96 letnie doświadczenie na rynku i ciągła praca nad tworzeniem coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań skutkuje powstawaniem komfortowych i niezawodnych urządzeń.

Rozwiązania proponowane przez DAIKIN mają aktualnie jedne z najlepszych parametrów na świecie. Nie są one dostępne w hurtowaniach, a jedynie u autoryzowanych dealerów i instalatorów.

Nasz zespół

łukasz3

Łukasz Głowacki

Inżynier Sprzedaży, Serwisant
Absolwent SGGW w Warszawie. Założyciel firmy GreenTerm. Odpowiedzialny jest w firmie za profesjonalną obsługę klienta, a także montaż oraz serwis urządzeń.
rafał3

Rafał Chojnacki

Inżynier Sprzedaży
Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z firmą GreenTerm związany od 4 lat. Aktualnie odpowiedzialny jest za obsługę klienta - doradztwo, dobór oraz projekt instalacji ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji.
ryszard2

Ryszard Głowacki

Monter
Posiada ponad 30 lat doświadczenia w branży budowlanej. Specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz. Z firmą GreenTerm związany od 8 lat. Odpowiedzialny jest za sprawny montaż urządzeń.
grzegorz-2

Grzegorz Chojnacki

Monter
Specjalista w dziedzinie dekarstwa z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Z firmą GreenTerm związany od roku. Odpowiedzialny jest za sprawny montaż urządzeń.

Specjaliści od instalacji niezawodnych

ikona-13

Wiedza

Nie ograniczamy się do podstawowych szkoleń oraz certyfikatów niezbędnych do wykonywania zawodu. Stale się szkolimy, szukamy nowych technologii i rozwiązań, które w przyszłości pomogą ułatwić codzienne obowiązki. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści. 

ikona-14

Specjalizacja

Greenterm specjalizuje się w prostych i niezawodnych instalacjach grzewczych, klimatyzacjach i wentylacjach. Jakość powietrza i wody traktujemy jako priorytet. Dlatego w naszej ofercie są także instalacje fotowoltaiczne. Sprzedajemy również urządzenia do uzdatniania wody i oczyszczania powietrza.

ikona-15

Program "Czyste Powietrze"

Pomagamy naszym klientom uzyskać dotacje i zwrot nawet 90% ponoszonych kosztów instalacji - w ramach Programu Czyste Powietrze. Piszemy odpowiednie wnioski, a następnie nadzorujemy ich rozpatrywanie.